Про скликання сесії сільської ради

 

 

 

 

                                                            ГАМАЛІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

сільського голови

 

05.  02. 2019 рік                                 с.Гамаліївка                        №  09

Про скликання сесії сільської ради

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати     33 сесію 7 скликання  15.02. 2019 року в приміщенні сільської ради.

 1. Винести на розгляд сесії питання:
 •  Про уточнення сільського бюджету за 2019 рік.
 •  Звіт про виконання сільського бюджету за 2018 рік.
 • Про виконання програми економічного та соціального розвитку сіл Гамаліївка, Гукове за 2018 рік.
 • Про передачу в оренду земельних ділянок сільгосппризначення, що входять до складу спадщини, якою управляє Гамаліївська сільська рада.
 • Про включення до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності Гамаліївської сільської ради для ведення товарного сільгоспвиробництва (код КВЦПЗ – 01.01), право оренди на які пропонується виставити на земельні торги.
 • Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань сільському голові Вороновій В.М.
 • Про   надання у приватну власність земельної ділянки  гр.   Скляренку М.І.   для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ-02.01)   по вул.  І. Скоропадського, 16,   в с. Гамаліївка Шосткинського району Сумської області.
 • Про   надання у приватну власність земельної ділянки  гр.   Скляренку М.І.   для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ-02.01)   по вул.  І. Скоропадського, 9,   в с. Гамаліївка Шосткинського району Сумської області.
 •   Про   надання у приватну власність земельної ділянки  гр.  Колодкіній Ніні Григорівні   для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ-02.01)   по вулиці Озерна, 51 в с. Гукове Шосткинського району Сумської області.
 • Про   надання у приватну власність земельної ділянки  гр.   Скляренку Г.І.   для  ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ-01.03)   по вул.  Польова між будинками № 20 та №22,   в с. Гамаліївка Шосткинського району Сумської області.
 • Про   надання у приватну власність земельної ділянки  гр.   Скляренку Г.І. – 5/8ч., Склярекну П.В. – 3/8ч.   для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ-02.01)   по вул. Лугова, 2     в с. Гамаліївка Шосткинського району Сумської області.
 • Про затвердження технічної дркументації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) кооперативному садівничому товариству «Свемовець» для колективного садівництва (код КВЦПЗ А 01.06) в с. Гамаліївка по вул. Івана Скоропадського біля буд. 95  Шосткинського району Сумської області.

 

  2.Запросити на сесію депутатів сільської ради, депутатів районної ради.

Сільський голова                      В.М. Воронова.