травень

УКРАЇНА

Гамаліївська сільська рада

Шосткинського району

Сумської області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

№ 17       від 23. 05. 2019 року

 

 Про  захист прав споживачів, розвиток побутового, торговельного обслуговування та ресторанного господарювання.

Заслухавши інформацію сільського голови Воронової В.М. слід відзначити, що послуги у галузі торгівлі та громадського харчування надаються в повному обсязі. На території ради працює магазин "Вогник» , кафе "Рандеву". Виконкомом затверджені зручні графіки роботи підприємств, постійно здійснюється контроль за якістю товарів та ціноутворенням. Магазин пропонує мішаний асортимент товарів (промислових і продовольчих), крім того, здійснює доставку на замовлення. Кафе "Рандеву" надає послуги в проведенні поминальних обідів та інших святкових заходів.

В с. Гукове зазначена послуга надається шляхом організації виїзної торгівлі.

Звернень від мешканців сіл Гамаліївка, Гукове щодо  порушення прав споживачів або надання неякісних послуг до сільської ради не надходило.

 

  Відповідно до п. 2, ч б) ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,    виконком сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Інформацію сільського голови взяти до відома.

 

 

 

 

           Сільський голова                        В.М. Воронова.

 

 

 

УКРАЇНА

Гамаліївська сільська рада

Шосткинського району

Сумської області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

№ 18       від 23. 05. 2019 року

Про умови утримання та виховання дітей , що знаходяться в складних життєвих обставинах.

На території ради проживає   родина Шило Галини  Олександрівни, матері, яка  має  2 неповнолітніх дітей (не утриманні матері перебуває 1 дитина), родина Падеріної Олени Сергіївни, матері-одиначки, яка  має  3 неповнолітніх дітей . Обидві родини   знаходяться на обліку в сільській раді як неблагонадійні родини.

Обидві родини перебувають на постійному контролі виконкому сільської ради. Члени виконкому спільно зі спеціалістами служби у справах дітей, ЦСССДМ періодично відвідують родини, що має позитивні наслідки.

Як позитив слід відзначити, що присадибні  земельні ділянка  засаджуються овочевими культурами, запас харчів  у сім’ях  наявний. Санітарний стан у будинках покращується.

Батьки постійної роботи не мають, єдиним джерелом прибутку є кошти, що призначені на утримання дітей.

Діти Шило Г.О. навчаються в школі-інтернаті м. Шостка. Навчальний заклад відвідують. Падеріни навчаються в спеціалізованій школі №3. Скарг щодо відвідування ними навчального закладу не надходило.

Шило Г.О. зловживає спиртними напоями. З нею регулярно проводяться бесіди, запропоновано надати допомогу в лікуванні. Проте добровільне бажання лікуватися відсутнє.

Слід зауважити, що і Шило Г.О., і Падеріна О.С. постійно мають попередження щодо відповідальності за виховання дітей.

На підставі вищевикладеного, керуючись п.п. 7 частини б) ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

      Виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

  1. Інформацію взяти до відома.
  2. Попередити   Шило Г.О., Падеріну О.С. про відповідальність за виховання та збереження життя та здоров’я  дітей, можливість позбавлення батьківських прав, а також призупинення виплат на утримання дітей за умов їх нецільового використання.
  3. Рекомендувати  приділяти більшу увагу повноцінному вихованню дітей, а також постійно вживати всіх необхідних заходів для  відвідування дітьми   школи.

 Сільський голова                                    В.М. Воронова.