листопад

УКРАЇНА

Гамаліївська сільська рада

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

 

№ 32 від 18.11. 2019 року

 

Про надання матеріальної допомоги  

 

Відповідно до п. 4 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням  32 сесії Гамаліївської сільської ради   від 14. 12. 2018 року "Про   Програму соціального захисту окремих категорій населення  територіальної громади   сіл Гамаліївка, Гукове на 2019-2020 роки»,   рішення виконавчого комітету № 03 від 24.01.2019 року «Про розмір матеріальних допомог на лікування та поховання»

 

    виконавчий комітет сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

 

  1. Надати Кривущенко Наталії Володимирівні за рахунок місцевого бюджету сільської ради матеріальну допомогу на проведення ритуальних послуг по похованню   племінниці,   Сєдачової Оксани Миколаївни , у сумі  700 грн.00 коп.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на головного бухгалтера сільської ради Довжну Л.М.

 

 

           Сільський голова                        В.М. Воронова.

 

УКРАЇНА

Гамаліївська сільська рада

Шосткинського району

Сумської області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

№ 32       від 18. 11. 2019 року

 

 Про  захист прав споживачів, розвиток побутового, торговельного обслуговування та ресторанного господарювання.

Заслухавши інформацію сільського голови Воронової В.М. слід відзначити, що послуги у галузі торгівлі та громадського харчування надаються в повному обсязі. На території ради працює магазин "Вогник», кафе "Рандеву". Виконкомом затверджені зручні графіки роботи підприємств, постійно здійснюється контроль за якістю товарів та ціноутворенням. Магазин пропонує мішаний асортимент товарів (промислових і продовольчих), крім того, здійснює доставку на замовлення. Кафе "Рандеву" надає послуги в проведенні поминальних обідів та інших святкових заходів.

В с. Гукове зазначена послуга надається шляхом організації виїзної торгівлі.

Звернень від мешканців сіл Гамаліївка, Гукове щодо  порушення прав споживачів або надання неякісних послуг до сільської ради не надходило.

 

  Відповідно до п. 2, ч б) ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,    виконком сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Інформацію сільського голови взяти до відома.

 

           Сільський голова                        В.М. Воронова.

 

 

УКРАЇНА

Гамаліївська сільська рада

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

№ 34 від 18.11. 2019 року

Про заборону спалювання опалого                                                                      листя, залишків сухої рослинності                                                                        та побутових відходів на                                                                            території   Гамаліївської сільської  ради

У зв’язку з різким збільшенням в осінній період порушень природоохоронного, санітарного законодавства та законодавства у сфері благоустрою населених пунктів – масових спалювань опалого листя, сухої рослинності та відходів, з метою запобігання погіршенню якості атмосферного повітря та стану благоустрою на території Івотської сільської ради, відповідно до ст.50 Конституції України,  Законів України «Про охорону атмосферного повітря», «Про рослинний світ», «Правила благоустрою сіл  Гамаліївка, Гукове», «Про відходи», пункти 3.6.14, 3.7.4 Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених Наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 №76,  пункти 4.2 та 9.1.19 Правил утримання зелених насаджень у  населених пунктах України, затверджених Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства від 10.04.2006р. № 105, керуючись ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.  Заборонити спалювання на території  Гамаліївської сільської ради опалого листя, залишків сухої рослинності, твердих побутових відходів.

2. Керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності тримати на постійному контролі санітарно-екологічний стан власних та прилеглих територій, санітарно-захисних зон та не допускати понаднормового накопичення відходів та їх спалювання.

3. Виконавчому коміту  Гамаліївської сільської ради організувати проведення роз’яснювальної роботи з населенням з приводу недопущення спалювання опалого листя, залишків сухої рослинності, твердих побутових відходів на прибудинкових територіях, здійснювати постійний контроль за дотриманням Правил благоустрою сіл Гамаліївка, Гукове.

4. У разі виявлення порушень спільно із представниками відділу поліції складати протоколи щодо притягнення до адміністративної відповідальності  фізичних та юридичних осіб за порушення природоохоронного, санітарного законодавства та законодавства у сфері благоустрою та подавати на розгляд адміністративної комісії.  

5.Оприлюднити рішення відповідно до вимог чинного законодавства.

6. Контроль з виконанням даного рішення покласти на сільського голову В.М. Воронову.

 

Сільський голова                                    В.М. Воронова.