Про уточнення площ земельних ділянок, належних на праві власності Павленко Н.Ф.

У К Р А Ї Н А

Гамаліївська сільська рада

Шосткинського району

Сумської області

Сьоме скликання

Тридцять де в’ята   сесія

Р І Ш Е Н Н Я

Від  24.10.2019    року

Про уточнення площ земельних ділянок,

 належних на праві власності,

гр. Павленко Надії Федорівні

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

 на території Гамаліївської сільської ради

        Розглянувши заяву гр. Павленко Н.Ф. про уточнення площ земельних ділянок, витяги з Державного земельного кадастру про земельні ділянки в межах колишнього КСП ім. Щорса на території Гамаліївської сільської ради Шосткинського району Сумської області, сформованих на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок(пай №325) в натурі (на місцевості) гр.  Павленко Надії Федорівні, розроблену ФОП Хроменко Олег Миколайович, керуючись статтею 81 Земельного кодексу України, статтею 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 16, 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» та частиною 1 пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Уточнену      площу земельних ділянок, належних  Павленко Надії Федорівні на підставі Свідоцтва про право на спадщину за законом, витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки щодо встановлення меж земельних ділянок(пай № 325) в натурі (на місцевості) в межах колишнього КСП ім. Щорса на території Гамаліївської сільської ради Шосткинського району Сумської області, загальною площею 6,1447 гектара, в тому числі, рілля – 4,2095 гектара (кадастровий номер  ----), сіножаті – 1,6680 гектара (кадастровий номер  ---), пасовища - 0,2672 гектара (кадастровий номер  ---) - затвердити.
  2. Раніше виданий сертифікат (серія СМ №0285208) на право на земельну частку (пай) вилучити.
  3. Право власності на земельні ділянки підлягає державній реєстрації відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на неї не зареєстровано з вини заявника.

Сільський голова                В.М.Воронова