Про надання у приватну власність земельної ділянки Семяник О.Ф.

У К Р А Ї Н А

Гамаліївська сільська рада

 Сьоме скликання

    Тридцять сьома    сесія

РІШЕННЯ

Від  14.08.2019    року

Про   надання у приватну власність земельної ділянки  гр. Cемяник Олені Федорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в с. Гамаліївка по  ---- та для ведення особистого селянського господарства  в с. Гамаліївка     ----   Шосткинського району Сумської області.

 Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Семяник Олени Федорівни для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Гамаліївка Шосткинського району Сумської області по  -----,  та для ведення особистого селянського господарства        по  ---- в с. Гамаліївка Шосткинського району Сумської області, розроблену  ПП «Укрторгпром»., керуючись статтями 12, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, пунктом 34 частиною 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 16, 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» та «Порядком ведення Державного земельного кадастру» затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 р. № 1051,

сільська рада

ВИРІШИЛА:

        1. Технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) – затвердити.

        2. Надати у  приватну власність гр. Семяник Олені Федорівні відповідно до технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельну ділянку  для  будівництва і обслуговування житлового будинку, госпдарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  загальною площею 0,1268 га,   розташовану   в с. Гамаліївка Шосткинського району, Сумської області,  ---,  кадастровий номер ---;

для ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,0910 га, розташовану в  с. Гамаліївка Шосткинського району, Сумської області  по  ----, кадастровий номер   ---.

         3. Довести до відома гр. Семяник О.Ф.    необхідність реєстрації права власності на земельну ділянку в реєстраційній службі Шосткинського міськрайонного управління юстиції.

Державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстром, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на неї не зареєстровано з вини заявника.

        4. Гамаліївській сільській раді внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

 

Сільській голова                          В. М. Воронова.