Про надання у приватну власність земельної ділянки Компанець В.А.

У К Р А Ї Н А

Гамаліївська сільська рада

 Сьоме скликання

    Тридцять сьома    сесія

РІШЕННЯ

Від  14.08.2019    року

Про   надання у приватну власність земельної ділянки  гр.  Компанець Вікторії Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ-02.01) та для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ – 01.03)   по вулиці  --------   в с. Гамаліївка Шосткинського району Сумської області.

 

 Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Компанець Вікторії Анатоліївни для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ-02.01) та для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ – 01.03)      по  ------- в с. Гамаліївка Шосткинського району Сумської області, розроблену    ФОП Мисик В.Г., керуючись статтями 12, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, пунктом 34 частиною 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 16, 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» та «Порядком ведення Державного земельного кадастру» затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 р. № 1051,

сільська рада

ВИРІШИЛА:

        1. Технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) – затвердити.

        2. Надати у  приватну власність гр. Компанець Вікторії Анатоліївні відповідно до технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельну ділянку  для  будівництва і обслуговування житлового будинку, госпдарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  загальною площею 0,2443 га,   розташовану   в с. Гамаліївка Шосткинського району, Сумської області,  ------,  кадастровий номер   ----------;

для ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,2368 га, розташовану в  ---- с. Гамаліївка Шосткинського району, Сумської області кадастровий номер   ----.

         3. Довести до відома гр. Компанець  В.А.    необхідність реєстрації права власності на земельну ділянку в реєстраційній службі Шосткинського міськрайонного управління юстиції.

Державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстром, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на неї не зареєстровано з вини заявника.

        4. Гамаліївській сільській раді внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

 

Сільській голова                              В. М. Воронова.