Про уточнення площ земельних ділянок, належних на праві власності Карпенку С.С.

У К Р А Ї Н А

Гамаліївська сільська рада

 Сьоме скликання

    Тридцять шоста    сесія

       РІШЕННЯ

 

Від  25.06.2019    року

 

Про уточнення площ земельних ділянок,

 належних на праві власності

громадянину Карпенко С.С.

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

 на території Гамаліївської сільської ради

        Розглянувши заяву громадянина Карпенка С.С. про уточнення площ земельних ділянок, витяги з Державного земельного кадастру про земельні ділянки в межах колишнього КСП ім. Щорса на території Гамаліївської сільської ради Шосткинського району Сумської області, сформованих на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок(пай №444) в натурі (на місцевості) громадянину Карпенко Сергію Степановичу, розроблену Сумською регіональною філією ДП «Центр Державного земельного кадастру», керуючись статтею 81 Земельного кодексу України, статтею 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 16, 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» та частиною 1 пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

  1. Уточнену      площу земельних ділянок, належних Карпенко Сергію Степановичу на підставі Свідоцтва про право на спадщину за заповітом, зареєстрованого за № 1067 від 27 травня 2019 року, витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки щодо встановлення меж земельних ділянок(пай № 444) в натурі (на місцевості) в межах колишнього САПТЗТ ім.Щорса на території Гамаліївської сільської ради Шосткинського району Сумської області, загальною площею 6,0713 гектара, в тому числі, рілля – 2,1312 гектара (кадастровий номер ---), сіножаті – 1,6673 гектара (кадастровий номер ---), пасовища - 0,1484 гектара (кадастровий номер ---) - затвердити.
  2. Раніше виданий сертифікат (серія СМ №0173916) на право на земельну частку (пай) вилучити.
  3. Право власності на земельні ділянки підлягає державній реєстрації відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на неї не зареєстровано з вини заявника.

 

Сільський голова                   В.М.Воронова