Про звіт сільського голови про роботу виконавчого комітету

 

У К Р А Ї Н А

 

Гамаліївська сільська рада

Шосткинського району

Сумської області

 Сьоме скликання

 Тридцять друга   сесія

 

    Р І Ш Е Н Н Я

 

Від  14.12. 2018 року

Про звіт сільського голови   про роботу виконавчого комітету.

 

 

Заслухавши інформацію сільського голови (додається), відповідно до п.9 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

С і л ь с ь к а    р а д а

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт сільського голови Воронової В.М. про роботу виконавчого комітету сільської ради за   2018 рік  взяти до відома.

 

 

 

 

                   

 

    Сільський голова                                В.М. Воронова.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація

сільського голови про роботу виконавчого комітету

 

Згуртована робота виконавчого комітету сільської ради, депутатів сільської ради, господарюючих суб’єктів усіх форм власності спрямована на виконання заходів щодо стабілізації та підвищення рівня економічного та соціального розвитку сіл Гамаліївської сільської ради.

 Територіальна громада  ради складається з 2 сіл: с. Гамаліївка – 320 домогосподарств, 500 мешканців;

 с. Гукове: - 98 домогосподарств, 95 мешканців.

За 2018 рік виконавчим комітетом прийнято 40 рішень. У плані роботи виконавчого комітету передбачаються питання, що належать до власних та делегованих повноважень: бюджетні питання, виконання програми соціально-економічного розвитку  сільської ради, в порядку контролю заплановані питання про роботу зі зверненнями громадян, про виконавську дисципліну щодо виконання розпорядчих документів органів влади вищого рівня (щоквартально),  про умови утримання дітей, що знаходяться в складних життєвих умовах. Зазначені питання розглядаються відповідно до плану. Крім того, до делегованих повноважень належать питання реєстрації актів цивільного стану, вчинення нотаріальних дій. У 2018 році зареєстровано 11 смертей, вчинено 190 нотаріальних дій.

У 2018 році виконкомом видано 400 довідок громадянам. Опрацьовано близько 500 листів від різних інстанцій.

Щорічно сільською радою приймається програма економічного та соціального розвитку сіл Гамаліївської сільської ради, основна мета якої спрямована на :

 • створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу;
 • забезпечення ефективного функціонування об»єктів соціальної та культурної сфери тощо.

Щодо питань створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу.   Розмір ставок відповідає державній регуляторній політиці, при цьому насамперед враховуються інтереси підприємців. На території ради працюють  2 ПП з обробки деревини, 1 ПП надає торговельні послуги, кафе «Рандеву» надає послуги громадського харчування. Землі сільгоспризначення перебувають в оренді АФ «Лан», ФГ «Івот», незначна частина ПСП «Придеснянське», ТОВ «Контакт плюс». Діють угоди про використання непереоформлених паїв.  Розпочато роботу по оформленню відумерлої спадщини. До комунальної власності  взято 3 земельні частки (паї), ще по  2 – справи перебувають у судах. Погоджено надання земельних ділянок учасникам АТО (10 ділянок загальною  площею 20 га).

В особистому селянському господарстві зайнята невелика частина людей, оскільки переважна більшість населення працездатного віку працюють в м. Шостка або за межами регіону.

Благоустрій села – основне завдання виконкому сільської ради. Мета: створити село, у якому зручно жити.

У  с. Гамаліївка  збудовано мережу вуличного освітлення (станом на  кінець 2018 року мережа налічує    40 ліхтарів), якою охоплені всі вулиці, підтримується її функціонування (постійно замінюються лампи, проводиться повірка лічильників, ремонт устаткування).

 Водопостачання: якісною питною водою забезпечено 96% населення с. Гамаліївка.   Наявні 2 пожежні крани, 2 гідранти. Виконано капітальний ремонт водонапірних башт  по вул. Садовій, пров. І. Скоропадського. Облаштовані й підтримуються в належному стані санітарні зони навколо башт та регулярно ремонтується устаткування (лічильники, насоси). Регулярно здійснюється контроль за якістю води. Щороку проводиться чистка і фарбування колодязів. За потребою проводиться чистка очисних споруд по вул. Садовій. Водогінні мережі передані на обслуговування МПП «Агротех».

с. Гукове  мережею водопостачання не забезпечено, населення вживає воду з шахтних колодязів, які підтримуються в належному стані.

 Велика увага приділяється санітарному стану населених пунктів.

У 2018 році  функціонують  3 майданчика для збирання твердих побутових відходів (7 контейнерів) .

Щорічно створюються   робочі місця з громадських робіт. (у 2015 – 10, у 2016 – 9, у 2017 – 7, у 2018 - 11).  Проводяться роботи з благоустрою: ліквідація сміттєзвалищ, розчистка та прибирання кладовищ, косіння бур’янів тощо.

 У 2018 році виконано підсипку й грейдерування вул. Лугової. Виготовлено проектно- кошторисну документацію на  капітальний ремонт ділянки дороги по вул. Луговій, буд.1 - 7 . Крім того,   центр села підтримується у належному стані: продовжено огорожу навколо  сільського клубу, збудовано сучасний дитячий майданчик на вул. І. Скоропадського біля сільського клубу, постійно проводиться ремонт кладок та облаштування сільської криниці. Здійснено ремонт  пам’ятника (фарбування, мощення тратуарною плиткою). Постійно проводиться грейдування та підсипка сільських  доріг, чищення снігу в зимовий період. Облаштовані, пофарбовані автобусні зупинки по селу. Здійснено фарбування огорожі кладовища в с. Гамаліївка. Видалено аварійні дерева біля мосту на вул. Зарічну.  

 

Медичне забезпечення

Сільською радою проводиться систематична робота по забезпеченню функціонування Гамаліївського ФАПу та Гуківського ФП. Постійно надається допомога по забезпеченню твердим паливом (дровами), у 2015 році проведено ремонт,    збудовано санвузол, водопостачання та водовідведення до Гамаліївського ФАПу . У 2017 році виконано ремонт огорожі, замінено дерев’яні стовпчики на бетонні. Придбано бензопилу.   Для  Гуківського ФПу придбано рукомийник, облаштовано вбиральню та ганок . 

Транспортне обслуговування надається приватними підприємцями  в с. Гамалівїка в повному обсязі, в с. Гукове – 3 дні на тиждень.

З 2015 року припинило  роботу відділення поштового зв’язку в с. Гамаліївка. Станом на сьогодні працює виїзне обслуговування 3 дні на тиждень.

 Підтримка соціально незахищеної частини населення – одне з пріоритетних завдань сільської ради.

Сільською радою затверджено Програму соціальної підтримки населення. У сільському бюджеті на 2018 рік передбачено 11000 грн,   виплачено  10600 грн.   Постійно надається допомога: на поховання безробітних, що не досягли пенсійного віку, учасникам бойових дій (афганцям), учаснику АТО, самотнім пенсіонерам на лікування, постраждалим від стихійних лих (пожежі). Пільгова категорія населення (30 осіб) забезпечується твердим паливом у повному обсязі . Уповноваженою особою сільської ради щорічно обслуговується близько 40 малозабезпечених громадян щодо оформлення субсидії, проте останнім часом ця цифра збільшується.   На обслуговуванні в соціального працівника перебуває 12 літніх самотніх пенсіонерів, послуга їм надається якісно. 

 

 Сільською радою протягом останніх років налагоджено систему роботи з питань:

 • забезпечення населення скрапленим газом;
 • підвезення дітей до шкіл м. Шостка;
 •  реєстрації, зняття з реєстрації громадян, функціонування демографічного реєстру. У 2018 році здійснено реєстрацію місця проживання громадян – 48 осіб, зняття з реєстрації – 29 осіб.

Велика увага приділяється питанням землеустрою села. Останнім часом виготовлено:

 • нормативно-грошову оцінку  земель  сільської ради;
 • проекти  землеустрою громадських пасовищ (для випасання громадської худоби). с. Гамаліївка – 18 га, с. Гукове – 9 га;
 • надані земельні ділянки населенню, що належить до соціальної сфери,
 • виготовлено технічну документацію та зареєстровано земельні ділянки під комунальними будівлями сільської ради , Гамаліївським ФАПом, Гуківським ФП;
 • у 2018 році виготовлено технічну документацію адмінбудівлі сільської ради, здійснено реєстрацію майна;
 • розпочато роботу по виготовленню генерального плану с. Гамаліївка.

Дозвілля як частина спільного життя громади.

В с. Гамаліївка працює сільська бібліотека та сільський клуб, заклади розташовані  в частково опалюваному приміщенні сільського клубу.

Відсутність навчальних закладів та молоді в селі унеможливлює створення будь-якої власної спортивної команді, тому щорічно передається субвенція в сумі 2000 грн. для підтримки районної команди «Колос».

Щороку сільською радою проводяться масові заходи: День села, 9 Травня, Новорічний ранок для дітей. Свято Куліша в с. Гукове. Завдяки спільній злагодженій роботі  команди сільської ради, установ і приватних підприємців, депутатів та активістів села заходи проходять на високому рівні.

 

 

Сільський голова                                  В.М. Воронова.